Підвіска Тріада

PNT27TRD
8900,00
Сонце та місяць є невід’ємною частиною один одного, ще з початку часів. Вони в безкінечному циклі мінялись місцями на небосхилі освітлюючи шлях людям. Так що з часом для людства ці світила здобули великий символізм :

Сонце стало уособленням чоловічого начала, втілюючи в собі активність, тепло, рух та розвиток. Місяць же став втіленням жіночого начала, розвиваючи інтуіцію, м’якість, осмислення та творчій аспект.


З кожним обертом сонця, його світло зігрівало, давало так необхідне тепло та змогу діяти в фізичному світі. Натомість місяць своїм прохолодним сяєвом дарував змогу відпочити та відкрити духовний світ.
Лише об’єднавшись в єдине ціле, чоловіче та жіноче начала, утворюють неймовірну гармонію, народжуючи на світ нове життя. Зачарований символ триєдиного цілого – чоловік, жінка та дитя, одним словом – Триквестр – символ об’єднання тіла душі та розуму.
Весь цей символізм присутній в срібній підвісці «Тріада».

Цей аксесуар буде гарним доповненням до вашого образу та допоможе підкреслити індивідуальність. До речі ця підвіска, не зважаючи на складну конструкцію, дуже легко розплутується та одягається.

Матеріал:
Срібло 925 проби.
Вставки: Фіаніти.
Діаметр елементів: 13 мм.