Деревʼяний годинник Хугін і Мунін

16800,00
Ласкаво просимо до світу Arhaika, де ми дбаємо про кожну деталь, щоб ваш годинники не просто відображав час, але і став символом вашого унікального стилю та смаку. Давайте зазирнемо глибше в особливості нашого дерев'яного годинника:

1. Унікальний дизайн: Кожен виріб від Arhaika - це мистецький продукт, над яким працює команда художників, дизайнерів та майстрів. Ми поєднуємо класичну елегантність з сучасним стилем, створюючи неповторний образ для кожного, хто цінує вишуканість, красу природи та аутентичність.

2. Символіка вікінгів: Назва годинника відноситься до легендарних воронів Хугіна і Муніна, які в скандинавській міфології є вірними супутниками Одіна та символізують "мислення" та "запам'ятовування". Рунами зображені їхні імена на цьому годиннику, який виготовлений із Ясеню (священного дерева вікінгів), що додає йому ще більш особливого та символічного змісту.

3. Комфорт та функціональність: Зручний ремінець забезпечує комфортну посадку на зап'ясті. Додаткові дерев'яні звена та спеціальна викрутка (що в комплекті) дозволяють змінювати розмір годинника за бажанням, а кварцовий механізм (Miyota, Японія) забезпечує точний хід та надійність. Ви можете бути впевнені, що час на вашому годиннику завжди буде показувати вірно.

4. Екологічна свідомість: Ми також стежимо за тим, щоб наші вироби не тільки були красивими, а й екологічно безпечними для довкілля.

5. Вираження індивідуальності: Цей годинник від Arhaika - не просто аксесуар, він може бути частиною вашої історії та стилю. Він розповість про вашу любов до природи, міфології та культурного спадку вікінгів. Слугуватиме не тільки виробом для заміру часу, чи прикрасою на вашому зап'ястку, але й розповість про вашу індивідуальність та цінності.