срібний Браслет для Apple Watch "Вовки та Валькнут"

22900,00

Характеристики:
Матеріал: Срібло 925 проба + шовковий шнур
Вага: 136 г срібла
Підходить для всіх моделей AppleWatch

Опис:
Легендарний браслет для Apple Watch "Вовки та Валькнут" - це не лише аксесуар, він наповненний духом та естетикою вікінгів, що підкреслить ваш унікальний стиль та образ.

Виготовлений зі срібла 925 проби, з'єднаний шовковим шнуром (міцний та надійний, який гарантовано прослужить вам довгий час. Адже, на відмінну від шкіряного - не боїться ані вологи, ані сонця). Чудова та надійна застібку із двома магнітами та двома спеціальними фіксаторами - гарантує надійне тримання та зручність носіння.


Для нас важлива кожна деталь, щоб забезпечити максимальний комфорт та естетику наших виробів. Ми впевнені, що браслет "Вовки та Валькнут" стане не тільки вашим улюбленим аксесуаром, але й символом вашого стилю. Давайте разом створимо незабутній образ, який буде вражати своєю унікальністю та елегантністю!

Для того, щоб дізнатись, який розмір підходить вам слідкуйте за інструкцію, що нижче:
  1. Виміряйте обхват зап'ястя без смарт-годинника. Зніміть годинник з руки на застібці, що ви носите. Виміряйте довжину за допомогою лінійки або рулетки (деталі на фото #4)
  2. Врахуйте вільний простір.
  3. Рекомендуємо додати до отриманого обхвату зап'ястя додаткові 0,5-1 см для забезпечення комфортного носіння браслета. Це дозволить браслету трохи вільно обертатись на зап'ясті без того, щоб стискати шкіру.
  4. Оберіть розмір з пропонованих варіантів:
  • S - для обхвату зап'ястя до 16см.
  • M  - для обхвату зап'ястя від 16 см до 17 см.
  • L  - для обхвату зап'ястя від 17 см до 18 см.
Якщо отриманий вами обхват зап'ястя відповідає межам двох розмірів, рекомендуємо обрати більший розмір для більш комфортного носіння. Якщо у вас є сумніви, зверніться до нашої підтримки клієнтів для консультації (для цього пишіть нам в Телеграм, або Інстаграм, посилання в шапці сайту )